Публікація

Обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України»

26July 2021

Запрошуємо на онлайн — обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України», що відбудеться 26 липня з 11:00 до 12:30 . Захід проводиться УГСПЛ спільно з Асоціацією юридичних клінік України. Пряма трансляція відбуватиметься на сторінці УГСПЛ. 

Під час заходу члени журі конкурсу прокоментують результати та обговорять з учасниками питання:
  • Чи потрібно розпочинати суспільний діалог про примирення в умовах триваючого збройного конфлікту?
  • Якщо так, то що може бути “дороговказом”?
  • Чому важливо для молоді солідаризуватися навколо проблеми подолання конфлікту?
  • Як можна використовувати досвід постконфліктного врегулювання у світі і які можуть бути уроки для України?
  • Яка роль юрідичних кліник України у поширенні інформації та роз’ясненні термінології правосуддя перехідного періоду та міжнародного гуманітарного права?
Склад журі:
Тимур Короткий, к.ю.н., доцент, віце–президент Української асоціації міжнародного права;
—Юлія Тищенко, керівниця Центру суспільних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень;
Марія Цип’ящук, адвокатка, членкиня Правління ГО “Асоціація юридичних клінік України”.
Нагадаємо, що у травні –червні цього року ми у партнерстві з Громадською організацією “Асоціація юридичних клінік України” провели конкурс завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: