Публікація

Навчальний семінар для адвокатів та суддів

15April 2016

 

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс на участь в навчальному семінарі для суддів та адвокатів з різних регіонів України. Тема семінару «Загальні принципи тлумачення положень Конвенції про захист прав людини і основних свобод та застосування практики Європейського суду з прав людини при вирішенні конкретних справ».

Семінар відбудеться 22-23 квітня 2016 року в Києві.

Організатори:  УГСПЛ в партнерстві з Харківською правозахисною групою, у рамках проекту «Громадська компанія проти катувань та поганого поводження в Україні» за фінансової підтримки Комісії Європейської Спільноти.

Експерти:

  • Максим Тимофєєв, к.ю.н., доцент департаменту права Європейського гуманітарного університету (Вільнюс, Литва), міжнародний експерт Ради Європи;
  • Сергій Заєць, адвокат національний експерт міжнародного Дистанційного курсу навчання адвокатів правам людини (Мережі Домів прав людини);
  • Роман Мартиновський, адвокат, голова правління «Української Фундації правової допомоги».
  • Можлива участь додаткових експертів.

До участі в семінарі запрошуються судді та адвокати з різних регіонів України, які в строк до 15 квітня 2016 року включно заповнили анкету на участь та пройшли конкурсний відбір. Всього в семінарі візьмуть участь до 25 осіб.

Анкету для заповнення можна знайти за посиланням.

Не пізніше 18 квітня 2016 року відібрані учасники семінару отримають запрошення, програму семінару та відповідну логістичну інформацію.

Участь у семінарі є безкоштовною. Проживання та проїзд (в рамках проїзду поїздом в вагоні класу купе або плацкарт) на семінар компенсується організаторами. Всі учасники будуть забезпечені необхідним роздатковим матеріалом.

Шановні колеги! У зв’язку з великою кількістю бажаючих потрапити на семінар, ми вимушені припинити реєстрацію заявок на участь в конкурсі. Спілка дякує вам за активну реакцію та рада повідомити про підготовку нових заходів, подоробиці щодо яких будуть оголошені скоро.

Ідея провести нові семінари викликана високою зацікавленістю цільової аудиторії до поточного заходу. Перший з них відбудеться вже в травні. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та у соцмережах.

З додатковими питаннями щодо заходу можна звертатися до координатора освітнього напрямку УГСПЛ з навчання юристів – Дар’я Свиридова ([email protected]).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: