Публікація

Міжнародний круглий стіл «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні»

25May 2016

 fd

 

 

 

25 травня 2016 року у приміщенні Міністерства юстиції України (пров. Рильський, 10, Київ) відбудеться міжнародний круглий стіл «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні». В роботі візьмуть участь понад 80 представників державних установ та органів влади, депутатського корпусу, експерти міжнародних та неурядових організацій, науковці провідних академічних закладів України.

В ході круглого столу будуть обговорені теми:

  • «Місце правосуддя перехідного періоду в сучасних правових системах» – Ендрю Соломон, старший радник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з питань верховенства права та перехідного правосуддя, дослідник  з питань демократичного розвитку;
  • «Нагальні проблеми України, що потребують використання досвіду правосуддя перехідного періоду» Мірсад Токача, голова Центру досліджень та документації (Боснія та Герцеговина);
  • «Правосуддя перехідного періоду в Україні та міжнародне кримінальне правосуддя: сценарії взаємодії»Микола Гнатовський, голова Європейського комітету проти тортур;
  • «Світовий досвід запровадження гібридних судів як елемент перехідного правосуддя»Олександр Євсєєв, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого;
  • «Адаптація кримінальних процесуальних норм до умов правосуддя перехідного періоду» Олексій Задоєнко, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Учасникам заходу буде також презентовано базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні, ініційоване Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки проекту USAID «Права людини в дії». За результатами круглого столу планується підготувати рекомендації керівництву країни для подальшої їх реалізації.

 

Початок круглого столу о 10:00.

Акредітація ЗМІ за телефоном – +380503014408

Подія у Facebook.

 

Захід проводиться в рамках проекту USAID  «Права людини в дії», який впроваджується Української Гельсінською спілкою з прав людини, завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: