Публікація

Мілітаризація кримських дітей: хто особисто за це несе відповідальність

14January 2021

14 січня об 11:00 відбудеться презентація результатів дослідження щодо осіб, які беруть участь у мілітаризації освітнього простору Криму та знищенні національної ідентичності українських дітей в Криму.

Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим; Кримська правозахисна група; Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ); Центр прав людини «Zmina».

Учасники:

Олена Халімон – керівник служби з питань реінтеграції та деокупації АР Крим Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим;

Володимир Чекригін – заступник голови правління Кримської правозахисної групи;

Валентина Потапова – керівник освітнього напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини.

Учасники презентації обговорять питання знищення української та кримськотатарської ідентичностей кримських дітей, прищеплення ідентичності «універсального російського громадянина», пропаганди «патріотичного виховання» на території тимчасово окупованого Криму, а також шляхів притягнення винних до відповідальності.

Захід відбудеться онлайн через ZOOM.

Захід транслюватиметься на ФБ-сторінці УГСПЛ https://www.facebook.com/Ugspl.

Участь УГСПЛ у заході здійснюється в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: