Публікація

МАЙСТЕРНЯ З ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТИ З МГП ДЛЯ СУДДІВ ТА АДВОКАТІВ

11December 2019

11-12 грудня 2019 р. відбудеться майстерня, спрямована на підвищення фахового рівня суддів та адвокатів щодо застосування стандартів прав людини та норм міжнародного гуманітарного права (МГП) у національній судовій практиці в умовах збройного конфлікту на території України. Програма включатиме дебати з питання застосування норм міжнародного права на прикладі практичного кейсу, презентацію методичного посібника та нового навчального курсу для суддів та адвокатів, дискусійну панель на тему ратифікації Римського статуту в Україні та багато іншого.

Маємо констатувати, що наразі в країні дещо бракує системної освіти для правників, насамперед, через недостатню кількість експертів, які б могли поширити знання та підходи до імплементації норм міжнародного права прав людини та МГП. Саме тому УГСПЛ разом з партнерами постійно працюють над розширенням кола експертів – суддів та адвокатів – які б потім на основі принципу «peer-to-peer» («рівний до рівного») ділилися знаннями з колегами. Вважаємо, що за умов отримання практичних знань, консультування та менторінгу вони можуть стати важливим елементом реальної імплементації стандартів МГП вже зараз.

Серед спікерів та ведучих майстерні:

  • Олександр Павліченко – виконавчий директор УГСПЛ,
  • Максим Єлігулашвілі – координатор навчальної програми УГСПЛ з застосування норм МГП;
  • Ольга Семенюк – адвокат, координатор УГСПЛ з освітнього напрямку,
  • Сергій Буров – директор Освітнього дому з прав людини (Чернігів), координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»,
  • Віталій Набухотний – юрист ГО «Регіональний центр прав людини».

Реєстрація учасників обов’язкова: https://bit.ly/2qfXsFg.

Місце та час проведення: конференц-зал готелю «Голосієво» (просп. Голосіївський, 87, Київ); обидва дні захід триватиме з 9.30 до приблизно 17.

 

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: