Публікація

Маріуполь: презентація результатів моніторингу місцевого індексу прав людини

30March 2018

30 березня, о 10:00, в Маріуполі відбудеться презентація попередніх результатів та напрацювань моніторингу заходів місцевої влади із реалізації базових прав людини

Місце: Маріупольський державний університет (пр. Будівельників, 129А).

Учасники: представники Маріупольської міської ради та експерти Української Гельсінської спілки з прав людини.

Місцевий індекс прав людини – це мініпроект Української Гельсінської спілки з прав людини, спрямований на підтримку реформи децентралізації.

Моніторами було проведено оцінку діяльності місцевих програм подолання бідності, фінансування заходів соціальної допомоги, технологічного покращення умов проживання жителів громади, доступу до системи соціальних послуг тощо.

Запрошуються представники ЗМІ, громадські організації та усі зацікавлені сторони.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (098) 484 22 65  (066) 281 85 98.

Захід проводиться з межах впровадження ініціативи «Місцевий індекс прав людини», розробленої для врахування пріоритету прав людини в ході реформи децентралізації, що підтримується Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» в частині, що стосується забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб та населення, постраждалого від конфлікту.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: