Публікація

Майстер-класи щодо захисту прав учасників АТО

27March 2016

 

В неділю, у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, юристи громадських приймалень проведуть 3 майстер-класи з питань захисту прав учасників АТО в рамках однієї зустрічі.

 

Майстер-класи:

«Надання статусу учасника бойових дій «проблемним» категоріям (добровольці, позаштатні військові, волонтери)»

Учасники: юристи приймальні УГСПЛ-СІЧ (Дніпро) Володимир Плетенко, УГСПЛ (Краматорськ) Олександр Кадієвський, керівник «Юридичної сотні» Леся Василенко.

Тематикаінформування про оптимальний алгоритм отримання статусу УБД для вищевказаних категорій (у т.ч. через судовий позов) : добровольці поза штатом, нелегальні батальйони, ті, що воювали під чужими прізвищами. Успішні історії від юристів-практиків.

 

«Отримання земельних ділянок для учасників АТО»

Учасники: юристи приймальні УГСПЛ-СІЧ (Дніпро) Анатолій Скачко, УГСПЛ (Черкаси) Тарас Щербатюк.

Тематика: інформування аудиторії про успішний досвід отримання учасниками АТО земельних ділянок у Дніпропетровській, Черкаській та інших областях за допомоги регіональних приймалень УГСПЛ.

 

«Допомога учасникам АТО у вирішенні медичних та соціальних питань»

Учасники: юристи приймалень УГСПЛ-СІЧ (Дніпро) Ксенія Онищенко, УГСПЛ – ГО «Март» Дмитро Науменко, УГСПЛ (Черкаси) Тарас Щербатюк , юрист «Юридичної сотні» Вікторія Лавренюк.

Тематика: інформування про досвід співпраці регіональних приймалень УГСПЛ та правозахисних організацій з державними установами, щодо визначення механізмів надання медико-соціальної допомоги учасникам АТО. Громадський контроль за державними органами.

 

Місце: Біла зала Будинку кіно

Час: 10:30

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: