Публікація

Київ: круглий стіл та брифінг на тему «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України»

25January 2018

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України запрошує представників ЗМІ на круглий стіл та брифінг на тему «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України»

25 січня 2018 року о 10.00 у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудеться підсумковий круглий стіл на тему «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України». Під час заходу буде презентовано результати дослідження щодо «Перешкод в реалізації прав і свобод на окупованій території Кримського півострова та тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей», яку підготували Центр правових та політичних досліджень “СІМ” та Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Також, у широкому експертному середовищі будуть обговорюватись можливі шляхи вирішення досліджуваних проблем.

У заході візьмуть участь:

Юсуф Куркчі – Перший заступник Міністра;

Андрій Гнида – аналітик Центу правових та політичних досліджень “СІМ”;

Юристи Української Гельсінської спілки з прав людини;

Віталій Секретар – начальник відділу представництва інтересів громадян та держави у суді прокуратури АР Крим.

Також у заході та обговореннях візьмуть участь представники інших державних органів влади, правозахисних організацій та експерти. Після експертних обговорень запланований брифінг для журналістів.

Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Л. Українки, 26 а, ауд. 305, 3 поверх Дата та час проведення: 25 січня 2018 р. о 10.00 (брифінг запланований на 12.00) Акредитація ЗМІ за телефоном та ел.адресою: (067) 193-56-02, [email protected] до 9.00 25 січня 2018 р.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: