Публікація

Круглий стіл «Стан дотримання прав та свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях та лінії зіткнення»

22April 2021
Запрошуємо всіх бажаючих на відкритий круглий стіл «Стан дотримання прав та свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях та лінії зіткнення», що відбудеться 22 квітня, 12:00-14:00.
Теми до обговорення:
-права людей похилого віку та осіб з інвалідністю (проблеми з транспортом, зокрема в ізольованих населених пунктах; догляд за особами, що мають проблеми з рухом та інвалідність; задоволення основних потреб; психологічний стан тощо);
-право на медичні послуги, зокрема у контексті пандемії коронавірусу (вплив конфлікту, реформ медичної системи та децентралізації, а також пандемії на доступ до медичних послуг громадян поблизу лінії зіткнення);
-в контексті децентралізації (18 громад, де створюються ВЦА, багато проблем не враховані в перехідний період, зокрема щодо забезпечення життєво важливих соціальних та медичних послуг у період формування ВЦА; питання взаємодії ВЦА з місцевими громадами, зокрема участь останніх у прийнятті управлінських рішень із соціально значущих питань);
=виконання Закону «Про соціальні послуги» (оцінка потреб людей, які мешкають поблизу лінії зіткнення; співпраця з недержавними організаціями, зокрема гуманітарними, які наразі надають такі послуги; забезпечення базових послуг на рівні громад і державні дотації, враховуючи специфіку бюджетів цих громад).
Спікери та спікерки:
Лубінець Дмитро, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції ТОТ у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м.Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин;
Ігнасіо Леон Гарсіа, Голова Офісу ООН з координації гуманітарних питань в Україні;
Бенжамін Моро, заступник Голови Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні;
-Людмила Денісова, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;
Олександр Павліченко, виконавчий директор УГСПЛ;
-Ігор Яременко, заступник міністра з питань європейської інтеграції, Міністерство з питань реінтеграції ТОТ України;
Анна Дуда, Директорка філії організації «Людина в біді» в Україні;
-Акбар Назрієв, Голова місії HelpAge International в Україні;
Мустафа Османов, Керівний спеціаліст з оцінки Ініціативи REACH в Україні;
-Віктор Філатов, аналітик ГО “Правозахисна Група “СІЧ”.
Модераторка: Неллі Яковлєва, народна депутатка України, заступнця голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції ТОТ у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.
Як долучитися до обговорення?
1. У день заходу перейти на сторінку УГСПЛ https://cutt.ly/fcIT1X2, де відбудеться пряма трансляція круглого столу.
3. Писати думки в коментарях під трансляцією у Фейсбук.
4. Там же залишайте свої питання до учасників та учасниць.
Захід проводиться Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції ТОТ у Донецькій, Луганській областях та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин та УГСПЛ в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: