Публікація

Круглий стіл «Розгляд судами справ, матеріали яких перебувають на непідконтрольних територіях та в окупованому Криму»

27September 2019

Експерти Української Гельсінської спілки з прав людини працюють над вивченням проблеми розгляду судами справ, матеріали яких перебувають на непідконтрольних територіях та в окупованому Криму. На сьогодні є певні напрацювання в кримінальному провадженні, які УГСПЛ оформила в проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей досудового розслідування та судового провадження у справах, в яких матеріали провадження недоступні або знищені на тимчасово окупованих територіях». З проектом закону можна ознайомитися ТУТ.

Свої напрацювання УГСПЛ презентує на круглому столі «Розгляд судами справ, матеріали яких перебувають на непідконтрольних територіях та в окупованому Криму», що відбудеться 27 вересня 2019 р. о 10.00 в приміщенні Верховного Суду України за адресою: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8 (перший поверх, кімната 128). Обговорення пропонованих змін триватиме до 13.00.

Детальна програма круглого столу ТУТ.

Реєстрація учасників заходу та вітальна кава розпочнуться з 9.30.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до експертної роботи в цьому напрямку!

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олена Сапожнікова, (063) 856-60-22, [email protected]

Кирило Сидорчук, (063) 205-47-00, [email protected]

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: