Публікація

Круглий стіл «юридичні клініки: 20 років практичного навчання, правозахисту і правової освіти в Україні»

15December 2016

15 грудня 2016 року у залі музею Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, вул. Г.Сковороди 2) відбудеться круглий стіл на тему: «Юридичні клініки: 20 років практичного навчання, правозахисту і правової освіти в Україні», організований Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Української Фундації Правової Допомоги, Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Початок заходу о 10:00. Реєстрація учасників розпочнеться о 9:30.

Круглий стіл має на меті обговорення діяльності юридичних клінік в Україні, розвитку юридичної клінічної освіти у співпраці з органами виконавчої влади, що здійснюють державну політику в галузі юридичної освіти, провідними надавачами правової допомоги та міжнародними інституціями, а також, визначення стратегічних завдань юридичної клінічної спільноти та план дій щодо їх досягнення.
У заході візьмуть участь представники провідних юридичних клінік України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, центрів надання безоплатної правової допомоги, міжнародних організацій, проектів міжнародної технічної допомоги, громадських організацій правозахисного спрямування.

Програма заходу

Для висвітлення заходу та участі в прес-брифінгу потрібна реєстрація. Будь ласка, звертайтесь до члена правління Асоціації юридичних клінік України Юлії Матвєєвої за телефоном 0506834994 або електронною поштою [email protected] до 18.00 14 грудня 2016 року. Реєстрація обов’язкова.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: