Публікація

Строк продовжено! Конкурс студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України»

1June 2021
Запрошуємо взяти участь у конкурсі студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України». Строк продовжено до 1 червня!
Організатори конкурсу: Громадська спілка “Українська Гельсінська спілка з прав людини” у партнерстві з Громадською організацією “Асоціація юридичних клінік України”.
До участі в Конкурсі запрошуються студенти та студентки всіх юридичних українських закладів вищої освіти. Конкурс спрямований на підвищення зацікавленості та розуміння в питаннях впровадження механізмів правосуддя перехідного періоду в Україні.
Переможці нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та цінними подарунками (добіркою літератури з прав людини, фірмовими футболками Програми, фірмовими електронними накопичувачами/флешками тощо). Окрім вищезазначених подарунків, організатори Конкурсу забезпечать можливість проведення експертами Програми «Права людини в дії» семінару за темою есе для представників юридичної клініки, яку представляє переможець – на базі закладу, при якому функціонує ці юридична клініка.
Основними критеріями оцінювання есе є:
-відповідність темі,
-наявність власної думки,
-креативність,
оригінальність викладу змісту.
Увага! На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.
Конкурс проводиться у квітні – червні 2021 року.
Початок прийому робіт – 23 квітня 2021 року, закінчення прийому – 24 травня 2021 року,
визначення та оголошення переможців – до 10 червня 2021 року.
Порядок прийому робіт:
1. Автор подає інформацію про себе у вигляді реєстраційної анкети в google-форме (посилання: https://cutt.ly/KvGysxb).
2. До реєстраційної анкети завантажується файл з есе.
З більш детальною інформацію про Конкурс, зразками оформлення та вимогами Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс за посиланням: https://cutt.ly/8vGiqNN.
Для додаткових запитань та консультацій звертайтеся за телефоном: +38 (050) 696 10 19/+38 (066) 175 18 29 або за електронною адресою [email protected] ( Валентина Потапова) з поміткою “Конкурс”.
Цей конкурс є можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: