Публікація

Конкурс на участь в літній школі зі стратегічного судового захисту у сфері прав людини

2July 2014

Платформа стратегічного судового захисту у партнерстві з Українською Гельсінською спілкою з прав людини спільно з Центром інформації про права людини в рамках проекту Створення платформи стратегічного судового захисту, що підтримується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, оголошує про проведення 2-4 липня 2014 року Літньої школи зі стратегічного судового захисту у сфері прав людини.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ: підвищити серед юристів та адвокатів розуміння стратегічного судового захисту з метою використання його як ефективного інструменту захисту прав людини в системі українського та міжнародного правосуддя. Надати слухачам практичні навики та знання для ефективного виявлення стратегічних справ та їх пізнішого супроводу; навчити дієвому підходу до судочинства у сфері прав людини; ознайомити зі способам просування діяльності у сфері стратегічного судочинства у медіапросторі та соціальних мережах.

Навчальна програма школи передбачає лекційні та секційні заняття та групову роботу.

ТРЕНЕРИ:

Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини, правовий експерт з питань стратегічного захисту;

Михайло Тарахкало, директор зі стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини;

Володимир Яворський, правовий експерт з питань свободи мирних зібрань та об’єднань;

Роман Мартиновський, правовий експерт з питань застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод;

Сергій Пономарьов, заступник начальника Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;

Максим Щербатюк, програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини;

Тетяна Печончик, керівник Центру інформації про права людини;

Марина Говорухіна, PR-менеджер Української Гельсінської спілки з прав людини;

Дмитро Крикун, досвідчений журналіст та  PR-фахівець, автор книги із зовнішніх комунікацій «Як потрапити в телевізор»;

Микола Малуха, експерт з інтернет-комунікацій і використання цифрових технологій у громадському секторі;

УЧАСНИКИ: представники українських правозахисних організацій; юристи та адвокати, які працюють в центрах надання безоплатної правової допомоги чи провадять приватну практику на засадах pro bono, відстоюючи громадські інтереси та захищаючи права людини в державі.

ОРГАНІЗАТОРИ: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр інформації про права людини, за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Для участі у Літній школі прохання до 18 червня 2014 р. заповнити електронну форму реєстрації (http://bit.ly/1kHbdAu)

УВАГА: Подача заявки не є автоматичним підтвердженням участі у школі. З огляду на обмежену кількість місць Оргкомітет літньої школи у відповідь на заповнену заявку надішле кожному учаснику підтвердження участі. Без такого підтвердження участь у Літній школі – неможлива. Заявки, подані заздалегідь, розглядатимуться в порядку пріоритетності. Заявки, надані після  кінцевого терміну, розглядатись не будуть. Оргкомітет залишає за собою право задовольнити не всі отримані заявки.

До відома заявників: Участь у літній школі є безплатною. Витрати, пов’язані з проїздом для участі у заході, а також проживання та харчування на період проведення Літньої школи, відшкодовуватимуться організаторами заходу (автобус; поїзд: плацкарт, купе – крім  поїздів «Інтерсіті +») за наявності паспорта, оригіналів проїзних документів та підтвердження участі.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: