Публікація

Конкурс на підтримку освітніх локальних заходів для випускників Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”

30June 2017

Українська Гельсінська спілка з прав людини у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії» запрошує українські громадські організації та ініціативи, в яких хоча б один представник є випускником навчальних заходів Програми, до участі в конкурсі на отримання підтримки для проведення локальних освітніх заходів.

Випускником Програми вважається особа, яка успішно пройшла базове навчання в рамках Програми. Для визначення відповідності умовам конкурсу, ознайомтесь, будь ласка, з критеріями базового навчання тут.

Метою проведення конкурсу є підвищення громадянської активності в сфері захисту прав людини та громадських інтересів і створення умов для продовження навчання випускників Програми через практичні дії.

Пріоритети конкурсу:

  1. Спрямованість запланованої діяльності на підтримку та захист прав людини.
  2. Залучення місцевих громад, молоді до громадської активності щодо просування та захисту прав людини.
  3. Проведення відкритих освітніх заходів на актуальні теми, що стосуються прав людини.
  4. Залучення до освітніх заходів представників різних населених пунктів та регіонів України.
  5. Розвиток співробітництва між випускниками Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Учасники конкурсу:

На конкурс можуть подаватися зареєстровані в Україні громадські неприбуткові організації та ініціативні групи (не менше трьох осіб), в складі яких є принаймні одна особа, котра успішно пройшла базове навчання в рамках Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”, починаючи з 2008 року і до тепер.

Часові рамки:

Заповнену аплікаційну форму встановленого зразка необхідно подати до 30 червня 2017 року включно, надіславши електронним листом на адресу [email protected] з темою листа “Локальний тренінг 3” (без лапок).

Консультації щодо заповнення аплікаційної форми можна отримати, надіславши лист на вказану електронну адресу з темою листа “Локальний тренінг 3 – консультація” (без лапок), до 25 червня 2017 року.

Рішення конкурсної комісії буде повідомлено до кінця дня 05 липня 2017 року.

Підтримані освітні заходи мають бути реалізовані у період з 06 липня 2017 року до 31 липня 2017 року.

Орієнтовна тривалість освітнього заходу 2-3 дні.

Загальний бюджет конкурсу – 111 000 грн.

Максимальний бюджет одного освітньго заходу не може перевищувати – 37 000 грн. Усі витрати мають бути обґрунтовані.

У рамках даного конкурсу покриваються наступні витрати: харчування (сніданок (якщо не входять у вартість проживання), обід, вечеря, кава-перерва), проживання (учасників, організаторів, тренерів, експертів), проїзд (учасників, організаторів, тренерів, експертів), оренда приміщення, оренда апаратури, канцелярські товари, поліграфія (роздаткові матеріали, сертифікати). Витрати на гонорари не передбачені. Для проведення заходів буде залучено експертів та тренерів Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Експерти та тренери для проведення локального освітнього заходу будуть підібрані Програмою відповідно до потреб запланованого заходу. Участь інших експертів та тренерів може бути розглянута у разі підтримки проектної пропозиції в індивідуальному порядку. Організація / ініціативна група, яка отримає фінансову підтримку в рамках даного конкурсу, покладає на себе функцію організатора освітнього заходу.

Критерії оцінки проектних пропозицій:

  1. Відповідність пріоритетам та умовам оголошеного конкурсу
  2. Актуальність обраної проблеми  для суспільства чи окремих громад
  3. Спрямованість на позитивні зміни в суспільстві, місцевій громаді
  4. Практична спрямованість результатів проекту

Дані контактної особи:

ПІП: Євгенія Бардяк

e-mail: [email protected]

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: