Публікація

Конкурс есеїв для студентів в рамках Академічного форуму з питань Криму – 2022

17September 2022

У рамках Академічного форуму з питань Криму – 2022 Київський національний університет імені Тараса Шевченка та його студентська спільнота у співпраці з провідними українськими й іноземними університетами, їхніми академічними та студентськими спільнотами за організаційної підтримки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим/Офісу Кримської платформи проводить Конкурс есеїв для студентів на теми панельних дискусій Академічного форуму з питань Криму – 2022.

Кожен учасник чи кожна учасниця має обрати одну з чотирьох тем для свого есея. Мова есея та виступу на студентських панельних дискусіях – англійська. Обсяг есеїв довільний.
Теми:
  • Юридичний статус Криму: Визначення обрисів національно-територіальної автономії.
  • Візія економічної реінтеграції Криму: Який півострів ми будемо відбудовувати?
  • Повернення до витоків: Відновлення корінного Криму в культурі, мові та історичній пам’яті.
  • Виправлення катастрофи: окупаційна демографічна політика, пропаганда та погіршення стану довкілля.
Докладніше за посиланням: https://www.knu.ua/news/12348.

 

За результатами конкурсу есеїв буде відібрано 20 авторів найкращих робіт, яких буде запрошено взяти участь у студентських панельних дискусіях 29 вересня за участі членів журі та експертів. Вони також можуть продовжити вдосконалювати свої есеї та виступи під час наукової частини Форуму 22 вересня на основі виступів запрошених науковців і експертів.

Також 4 автори найкращих есеїв та виступів на панельних дискусіях 29 вересня будуть запрошені відвідати перший Парламентський саміт Кримської платформи, що відбудеться наприкінці жовтня у столиці Хорватії місті Загребі.

Важливе уточнення: за умовами партнерів проїзд покриватиметься лише учасникам, які подорожують з України та інших країн Європи. На жаль, забезпечити поїздку з інших континентів не має можливості.

 

Крім того, найкращі есе можуть бути опубліковані в університетських виданнях Гарвардського університету (США), Вільного міжнародного університету соціальних наук ім. Гвіда Карлі (Італія), а також на ресурсах інших організацій-партнерів.

Оцінювати роботи та виступи буде досвідчене журі, що складатиметься з науковців, експертів і представників Постійного Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

Дедлайн подачі есеїв: 23:59, 17 вересня.

Оголошення результатів конкурсу: 23 вересня.

Виступ учасників на студентських панелях: 29 вересня.

Надсилати роботи на електронну пошту організаторів Форуму – [email protected]. Разом із роботою необхідно вказати ПІБ, електронну пошту та номер телефону для зворотного зв’язку, навчальний заклад і рік навчання учасника.

У конкурсі можуть брати участь особи, що на момент проведення Форуму зараховані на навчання до українського або іноземного закладу вищої освіти незалежно від навчального ступеню, який учасник здобуває.

 

Партнерами Форуму виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ та USAID Україна «Права людини в дії». Фінансування поїздки та проживання забезпечується Міжнародним партнерством із прав людини, громадською організацією КримSOS та Загребським університетом.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: