Публікація

Кінопоказ і лекція «Готель Руанда»

8August 2018

Раз на два тижні Київська школа прав людини та демократії, освітній проект Center for Civil Liberties (Центру Громадянських Свобод) організовує правозахисні кінопокази.

Тут ви можете познайомитися з правозахисниками, послухати виступи експертів відпочити та подивитися фільми, що підіймають гострі суспільні питання. Наступний фільм — Готель Руанда.

У кінофільмі звучать записи ефірів «Вільного радіо і телебачення тисячі пагорбів» — радіосанції, що підбурювала до геноциду.

Напруженість у відносинах між народами хуту і тутсі веде до війни в країні, де корупція і хабарництво звичайна справа. Пол Русесабаджіна, адміністратор готеля, є хуту, а його дружина, Тетяна, належить до тутсі. Їх шлюб є джерелом розбіжностей з екстремістами хуту, і, перш за все, з дружнім постачальником для готелю, який в той же час є лідером місцевого жорстокого ополчення проти тутсі.

Лектор – Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини та директор Центру досліджень правоохоронної діяльності.

08.08 (середа) о 18.30
Басена 9г, оф.25

Вхід вільний за реєстрацією

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: