Публікація

Інформаційна сесія «Реабілітація жертв конфлікту» у м. Старобільськ

2July 2019

Українська Гельсінська спілка з прав людини організовує на регіональному рівні обговорення теми «Забезпечення прав цивільних осіб, що втратили здоров’я внаслідок конфлікту». У ході інформаційної сесії відбудеться презентація аналітичного огляду «Реабілітація жертв конфлікту. Чи пропонує держава щось, крім встановлення інвалідності та милиць?». Презентує автор звіту, експерт-аналітик УГСПЛ Богдан Мойса (м. Київ).

Попередньо ознайомитися зі звітом можна ТУТ.

Чекаємо представників органів місцевої влади, громадських активістів, переселенців, які зазнали погіршення в здоров’ї та їх рідних, журналістів у Старобільську 2 липня об 11.00 за адресою: вул. Чернишевського б. 23 А (Будівля бувшого кінотеатру Дружба), STB city Hub.

Контактна особа з організації заходу: Наталя Козаренко: (067) 706-35-09.


Заходи є частиною Програми USAID «Права людини в дії» для сприяння вдосконаленню механізмів забезпечення прав цивільних осіб, що втратили здоров’я внаслідок конфлікту. У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: