Публікація

Гуманітарні аспекти «Кримської Стратегії»: діалог уряду та неурядового сектору. Онлайн-дискусія

1April 2021

Гуманітарні аспекти «Кримської Стратегії»: діалог уряду та неурядового сектору, четвер, 1 квітня 2021 року, 13.00 – 14.30, Zoom. Пряма трансляція у Фейсбук на сторінках організаторів.

 

11 березня 2021 року РНБО затвердила “Кримську Стратегію” – фундаментальний документ, який визначає ключові пріоритети та засади політики держави у контексті деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого Росією півострова. Це –  довгоочікуваний документ, який розроблявся низкою урядових організацій, передусім, Радою національної безпеки та оборони, Представництвом Президента в АР Крим, Міністерством реінтеграції ТОТ України, Міністерством закордонних справ України, із залученням неурядового сектору.

Ухвалення документу викликало різні реакції з боку громадськості, як схвальні, так і критичні. Окрім того, коментарі Міністра з питань реінтеграції ТОТ Олексія Резнікова щодо процесу деокупації півострова стали резонансними також у Росії.

Окрім того, традиційно для подібних документів, після ухвалення стратегії постає питання про її імплементацію. Хто буде її реалізовувати, коли та який план дій? Яка роль у цьому процесі неурядового сектору?

Ми б хотіли обговорити ці питання з акцентом саме на гуманітарний (у широкому сенсі цього слова), а також міжнародний блок, а також реакцію громадськості на ухвалення Стратегії в урядово-громадському колі.

Медійна ініціатива за права людини, Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Представництвом Президента в АР Крим запрошують долучитися до Zoom-конференції, що присвячуватиметься обговоренню Стратегії деокупації та реінтеграції Криму, у четвер, 1 квітня 2021 року, з 13.00 до 14.30.

 

Учасники та учасниці заходу:

Антон Кориневич, Представник Президента України в АР Крим;

Еміне Джапарова, Перша заступниця Міністра закордонних справ України;

Ігор Яременко,  заступник Міністра з питань європейської інтеграції, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

Рефат Чубаров, Голова Меджлісу кримськотатарського народу;

Юлія Каздобіна, голова Української фундації безпекових студій;

Ольга Куришко, співкоординаторка Крим SOS;

Ольга Скрипник, голова правління Кримської правозахисної групи;

Юлія Тищенко, співзасновниця Нацплатформи “Діалог про мир та безпечну реінтеграцію”, експертка Національного інституту стратегічних досліджень.

 

Модераторка: Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини.

 

Реєстрація ТУТ.

Захід проводиться Українською Гельсінською спілкою з прав людини, в рамках програми USAID “Права людини в дії”.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.  

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: