Публікація

Харків. Майстер-клас з представниками ВПО, органів місцевого самоврядування та активістами

10October 2018

10 жовтня 2018 року, о 13.00 у приміщенні Харківської правозахисної групи (м. Харків, вул. Свободи, колишня Іванова, 27, кв.4) відбудеться інформаційна сесія (майстер-клас) з представниками внутрішньо переміщених осіб, органів місцевого самоврядування, активістами.

Метою заходу є визначення актуальних потреб та пріоритетів ВПО, що потребують належної законодавчої роботи та адвокаційної підтримки.

Одночасно учасникам буде представлений загальний огляд 15 зареєстрованих законопроектів, розроблених з метою захисту виборчих прав ВПО, посилення гарантій їх соціального захисту, спрощення процедур для отримання пенсії та визнання актів цивільного стану, виданих на непідконтрольній території, вирішення житлових питань.

Учасники будуть ознайомлені із метою, змістом та очікуваними результатами Форуму ВПО “Разом до результату” (Київ, кінець жовтня) з одночасним запрошенням до реєстрації та активної участі. У роботі Форуму будуть задіяні народні депутати, представники міжнародних донорських організацій, органів влади з максимальною прозорістю для ЗМІ при обговоренні «незручних» проблем ВПО.

Інформаційна сесія (майстер-клас) проводиться Українським Інститутом з прав людини за участю експертів Української Гельсінської спілки з прав людини та підтримки УВКБ ООН. Наступні сесії відбудуться у Сєвєродонецьку, Краматорську, а також Херсоні.

Керівник проекту В. В. Лутковська

Конт. особа Наталя Козаренко 0677063509

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: