Публікація

Експертне обговорення «Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?»

12April 2017

Проект “Навчальні програми професійного зростання”, Українська Гельсінська спілка з прав людини та Уповноважений ВРУ з прав людини запрошують на Експертне обговорення “Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?”.

Захід відбудеться в рамках круглого столу, який відбудеться у Великій Залі Американського Дому 12 квітня (середа) з 12.30 до 15.30 (адреса: вул. y). Реєстрація розпочнеться о 12:10.

Мета заходу: виявити перешкоди виконання Стратегії, проаналізувати досвід Швеції та Грузії у реалізації стратегій в сфері прав людини та можливість його застосування в Україні,  запропонувати шляхи налагодження співпраці стейкхолдерів для поліпшення захисту прав людини в Україні.

Учасники Круглого столу: державні органи – виконавці Національної стратегії, Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав людини, організації-монітори, інші організації громадянського суспільства, асоціації органів місцевого самоврядування, міжнародні організації, експерти.
Для допомоги у виконанні Стратегії буде представлений досвід реалізації стратегій в сфері прав людини Швеції, з яким українські експерти ознайомились під час навчальної програми «Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження», організованої офісом проекту «Навчальні програми професійного зростання» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Робоча мова заходу – українська.

Детальна програма заходу буде оприлюднена пізніше.

Для реєстрації до участі, в “Круглому столі”  необхідно зареєструватися на сайті проекту “Навчальні програми професійного зростання” (www.ptp.ceume.org.ua) і увійти під логіном і паролем до свого робочого кабінету. У розділі”СПИСОК ПОТОЧНИХ ЗАХОДІВ” обрати  “Другий рік реалізації Національної стратегії у сфері прав людини: що змінилося?” і продовжити реєстрацію, заповнивши коротку анкету.

Акредитація ЗМІ обов’язкова. Контактну інформацію надіслати на

адресу: [email protected]

За додатковою інформацією звертатися за телефоном:  066 113 75 03 (контактна особа – Ксенія Семьоркіна)

Цей захід проводиться в рамках проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: