Публікація

Думайдан вирушає до Одеси

8December 2016

Виставка «Думайдан – 2016: фотомиті» триватиме з 8 по 15 грудня

Час: 8 грудня 2016 року, 12:00

Місце: приміщення Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. С. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51, м. Одеса)

Вхід вільний.

dumaidan_web_odesa

Фотовиставка буде проведена в рамках експертного обговорення змін до національного екологічного законодавства за попередніми підсумками проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах».

Відвідувачі виставки побачать кращі фотографії харківського екологічного активіста Олега Перегона, який брав участь у захисті місцевого лісопарку від вирубки перед ЄВРО-2012; фотографії занедбаних парків Тернопільщини екологіста Олександра Степаненка, фотоісторії журналіста УГСПЛ Олега Шинкаренка, активістів Тамари Харчилави, Нінель Суслової та Олександра Чеботарьова про мирні протести на Київщині, серед яких: захист від вирубки орнітологічного заказника місцевого значення «Пірнівський», протести проти ліквідації озера Качине в Дарницькому районі міста Києва та проти вирубки парку «Чорний Гай» в Ірпені. Одна із представлених на фото історій: весною 2016 року загострився річний конфлікт щодо озера Качине на Позняках. Забудовник ЖК “Житлоінвестбуд-УКБ” вирішив засипати озеро і побудувати там багатоповерхівку. Через декілька місяців забудовник звернувся до суду та почав вимагати від екологічних активістів та місцевих мешканців близько 200 000 гривень нібито за те, що вони перешкоджали йому засипати озеро.

Олег Перегон. Фото Олега Шинкаренка
Олег Перегон. Фото Олега Шинкаренка

Також командою проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» буде надано до обговорення присутніх бачення змін до українського екологічного законодавства, що покращить ситуацію у цій сфері. Просимо учасників дискусії заздалегідь ознайомитися з резолюцією та проектом змін до законодавства за посиланням.

Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»:

  • Українська Гельсінська спілка з прав людини;
  • Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина”;
  • Громадська організація Центр правових та політичних досліджень “СІМ”;
  • Екологічно-гуманітарного об’єднання “Зелений Світ”;
  • Громадська організація “Зелений Фронт”;

Проект реалізується за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Захід в Одесі фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Цей захід здійснено також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського та Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Після відкриття фотовиставки та експертного обговорення 8 грудня 2016 року о 15:00 протягом години відбудеться неформальне спілкування з відвідувачами за чашкою кави. Після буде продовжене обговорення проекту змін до екологічного законодавства.

Прес-анонс

Програмка заходу

Опис фотовиставки

Звернення 

Резолюція 

Проект змін до законодавства

Пропозиції учасників обговорення

Контактна особа: Ігор Бринош, тел.: 098 0869260.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: