Публікація

«Думайдан — 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння»

30March 2017

Захід презентує річний проект«Думайдан — 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння». Метою проекту цього року є визначення причин непорозуміння між людьми з різних етнічних груп в суспільстві України та пошук шляхів їх недопущення.

Web_UGSPL_Roman_

Перший думайдан в рамках річного проекту «Думайдан — 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння» в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA відбудеться в Києві 30 березня 2017 року в Будинку кіно за адресою: вул. Саксаганського, 6. Захід буде тривати з 16:00 до 19:00 в Білій залі.

На заході буде презентовано річний проект «Думайдан — 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння». Метою проекту цього року є визначення причин непорозуміння між людьми з різних етнічних груп та культурним бекграундом в суспільстві України, пошук шляхів їх усунення. На заході буде створено робочий текст резолюції учасників першого думайдану на основі виступів та обговорень, а також оголошено конкурс на краще есе щодо вирішення озвучених питань. На першому думайдані гості зможуть долучитися до дискусії і дізнатися більше про історію ромського народу, зокрема і такі трагічні її моменти, як нацистський геноцид в часи Другої світової війни. Присутні також зможуть переглянути тизер документально-мистецького проекту про історії сучасних ромських жінок України, які розвінчують стереотипи і своїм прикладом демонструють успішність, професійну й особисту реалізацію. Перший думайдан покладе початок річній дискусії і пошукам відповідей на запитання: як нам, людям з різних етнічних груп та різним культурним бекграундом налагоджувати міжкультурний діалог і ставати ближчими один до одного?

На завершення заходу буде “вільний мікрофон” для гостей заходу, а також неформальне обговорення за чашкою чаю.

Організатори проекту «Думайдан – 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння»: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес Ромен України», Міжнародний фонд «Відродження», МБФ Ромський жіночий фонд «Чіріклі», ГО Платформа для змін «Ре:Дизайн», Конгрес національних громад України, Асамблея національностей України, Рада національних спільнот України, Громадська організація «Центр Права», Міжнародна громадська організація «Інтернаціональний Союз». Проект реалізується за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Центру Української Культури та Мистецтв, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Захід організовано в рамках проекту з інституційної розбудови УГСПЛ за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, а також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Контактна особа: Олена Сапожнікова, тел.: 063 8566022.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: