Публікація

Дебатний турнір для студентів юридичних клінік: реєстрація до 14 червня

14June 2024

22 – 23 червня у Києві відбудеться Перший Дебатний турнір імені Василя Овсієнка для студентів юридичних клінік «Права людини в умовах війни». Захід присвячений 20-й річниці заснування Української Гельсінської спілки з прав людини. Турнір носить ім’я відомого публіциста, філолога, дисидента, правозахисника. Василь Овсієнко був активним членом наглядової ради УГСПЛ і все життя працював над відстоюванням прав людини та зміцненням української незалежності.

Дебатний турнір – це нагода для майбутніх правників продемонструвати свої знання, вдосконалити навички аргументації та публічних виступів, а також долучитися до суспільної дискусії щодо питань прав людини в умовах війни. 

Співорганізатори Дебатного Турніру: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Асоціація юридичних клінік України та Державний торговельно-економічний університет.

На учасників чекають: 

  • цілий день практичного навчання з дебатів у Британському парламентському форматі (БПФ) для підготовки до самого Турніру;
  • гарячі дебати про сучасні проблеми прав людини в умовах воєнного часу;
  • можливість продемонструвати аналітичні здібності, логічне мислення, вміння працювати в команді та переконувати словом;
  • зустрічі з українськими експертами у сфері захисту прав людини;
  • нетворкінг з однодумцями та професіоналами.

Місце проведення: Державний торговельно-економічний університет, м. Київ, ст.м. Лісова, вул. Кіото, 23, корпус Л.

Дата проведення: 22-23 червня 2024 року.

Формат дебатів: британський парламентський формат (БПФ).

Мова турніру:  українська.

Умови участі: 

Одна команда від однієї юридичної клініки з двох студенток/-ів. 

Максимальна кількість команд у Дебатному Турнірі – 12.

Організатори компенсують витрати на проїзд, проживання та харчування для 24 відібраних студентів/студенток, а також забезпечать роздаткові матеріали та призи переможцям.

Дедлайн для реєстрації: 14 червня 2024 року (до кінця дня).

Реєстрація у формі за покликанням: https://forms.gle/Zhd8wrqqLCak1WBU7

ВАЖЛИВО! Під час реєстрації необхідно навести аргументи «за» і «проти» проблемного питання. Якщо заявок буде більше 12-ти, то відбір відбуватиметься на конкурсній основі: організаційний комітет Дебатного турніру оцінюватиме аргументованість відповіді у формі на проблемне питання.

Про результати відбору команди будуть повідомлені не пізніше 09.00 17 червня на зазначені електронні скриньки.

Правила та програма Турніру будуть опубліковані найближчим часом на сторінці Асоціації юридичних клінік України – АЮКУ


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube | Viber


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: