Публікація

Брифінг “Березневі масові арешти в Криму: що сьогодні відбувається із затриманими та якої допомоги вони потребують”

30May 2019

30 червня 2019 року о 13.00 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг “Березневі масові арешти в Криму: що сьогодні відбувається із затриманими та якої допомоги вони потребують”.

У березні в Криму відбулися наймасовіші від 2014 р. затримання кримських татар. За гратами опинилося 24 осіб, місцеперебування ще одного чоловіка, якого розшукують окупаційні спецслужби, – невідоме. Абсолютна більшість із затриманих – активісти правозахисної ініціативи “Кримська солідарність”, яка допомагає незаконно затриманим та ув’язненим громадянам України. Окупаційна влада Криму висуває їм звинувачення в тероризмі, майже відразу після затримання вони були доправлені до СІЗО Ростова-на-Дону.
Адвокати декількох із затриманих та представники родин їдуть до Києва, аби розповісти, що відбувається із затриманими зараз, в якому вони стані, як відбувається розслідування справи проти них, а також про те, якої допомоги вони потребують від співвітчизників на материку.
Спікери:
Едем СЕМЕДЛЯЄВ, адвокат громадян України, незаконно, з політичних мотивів утримуваних Росією
Айдер АЗАМАТОВ, адвокат активіста Сейрана Муртази, затриманого під час масових арештів у березні 2019 року
Халіде БЕКІРОВА, дружина громадянського журналіста Ремзі Бекірова, затриманого під час масових арештів у березні 2019 року
Рефат ЧУБАРОВ, народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу
Модератока: Марія Томак, експертка програми USAID “Права людини в дії”, координаторка Медійної ініціативи за права людини

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: