Публікація

Антипремія «Будяк року» повертається!

10December 2015

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) розпочинає збір інформації про найбільших порушників прав людини в країні. Ваші права порушують – розкажіть про це УГСПЛ.

На 2 роки УГСПЛ призупинила проведення Антипремії «Будяк року», якою визначала найбільших порушників прав людини в країні.

Причини зрозумілі: в результаті революційних подій головні порушники прав людини вийшли на історичну авансцену і отримали оцінку на “конкурсі “Майдан”.

Наразі ж ситуація змінилась – у політичній сфері. Але  нікуди не ділися ні “тіньова економіка”, ні корупція, ні байдужість, черствість і користолюбство чиновників, ні жорстоке поводження із затриманими та засудженими, ні торгівля судовими рішеннями. Тому порушення прав людини тривають, як і раніше”.

Тому ми знову вирішили продемонструвати країні найбрутальніших порушників прав людини, і потребуємо вашої допомоги.

Імена «переможців» будуть оприлюднені 10 грудня, в Міжнародний день прав людини.

Ваші права порушують – розкажіть про це УГСПЛ! Заповніть цю заявку, і після перевірки правдивості викладених фактів, про порушника дізнається вся країна.

Нам потрібні факти та докази. Разом ми зможемо привернути увагу до найсерйозніших порушень прав людини, що відбулися в державі протягом року. Змінимо ситуацію з правами людини на краще!

Кінцевий строк подання: 15 листопада 2015 року.

Мета Антипремії — привернути увагу громадськості до брутальних порушень прав людини, що відбулися в державі протягом року, та стимулювати суспільну дискусію щодо небезпечних для прав людини тенденцій у вітчизняній правовій системі.

Антипремія є некомерційним проектом. Жодні ініціативи чи рішення, пов’язані з премією, не можуть бути спрямовані на отримання прибутку жодним з організаторів ініціативи, членів журі чи спонсорів премії. Спонсори премії не мають права впливати на прийняття рішень у будь-якій номінації.

Антипремія присуджується за найбільш ганебні та небезпечні порушення прав людини та основних свобод, що мають загальнонаціональне значення, та сталися в період з 1 листопада попереднього року до 1 листопада поточного року.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: