Публікація

Акція сімей потерпілих у так званих “кур’єрських справах”

28November 2017

Завтра, 28 листопада 2017, о 10.00 біля Солом’янського райсуду (вул. Шутова, 1) відбудеться акція, організована родинами потерпілих у так званих “справах кур’єрів”

Наприкінці 2016 року Національна поліція заявила про арешт організаторів вербування громадян України, яких експлуатували та залучали до наркоторгівлі у Росії. Жертви торгівлі людьми опинились в РФ за ґратами. З червня 2017 року провадження перебуває в Солом’янському райсуді Києва, утім, за 4 місяці розгляд справи по суті так і не розпочався. Натомість, на початку жовтня колегія відправила обвинувальний акт на допрацювання.

1 грудня 2017 року спливає термін запобіжного заходу для обвинувачених, а судове засідання щодо його продовження станом на ранок понеділка 27 листопада ще не призначене. Родини потерпілих вийдуть до приміщення суду з мирною акцією та двома вимогами:

  1. В найкоротші терміни призначити засідання щодо розгляду клопотання прокуратури щодо продовження запобіжного заходу для обвинувачених у “справі вербувальників” та розглянути це клопотання до 1 грудня 2017 року.
  2. Після півроку від моменту передачі обвинувального акту до суду нарешті розпочати розгляди справи по суті.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: