Публікація

Акція “Невидимі виборці”

19March 2018

Запрошуємо долучитися до акціі “НЕВИДИМІ ВИБОРЦІ”, яка відбудеться 19 березня 2018 р. біля комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/2) о 10:30 для підтримки Законопроекту №6240 щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян, розгляд якого народні депутати уже рік відкладають. 

Акція «Невидимі виборці» – це фінальна серія флеш-мобу “#12 Днів вистачить”, який розповідає про конкретних людей, що змушені були залишити свої домівки внаслідок російської агресії. Зараз ці люди облаштовують життя та побут на нових територіях, впливають на життя місцевих громад. Це – освітяни, підприємці, військові, ветерани АТО, журналісти, волонтери, громадські активісти, правозахисники, депутати, релігійні лідери – представники різних професій та груп громадян, які однак не можуть повною мірою скористатися своїм виборчим правом на місцевих виборах та в одномандатних округах на парламентських виборах.

Запрошуємо усіх небайдужих громадян та організації підтримати нашу ініціативу!

до акціі вже долучились:
Громадянська мережа ОПОРАДонбасс SOSКрим_ SOSВосток SOS, УГСПЛ, БФ Право на Захист, Благодійний фонд допомоги батальйону “Донбас”,Центр інформації про права людини

Організатори: Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»

Захід відбудеться в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерством міжнародних справ Канади та урядом Великої Британії.

#маювплив #законопроект6240 #ВПО #12ДнівВистачить #ВПЛ

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: