Публікація

Акція «Свободу політв’язням Кремля»

30October 2021
Завтра, 30 жовтня, о 12:00 на Майдані Незалежності відбудеться Акція «Свободу політв’язням Кремля». Участь в акції візьмуть члени Меджлісу кримськотатарського народу, представники правозахисних організацій та громадські діячі.
Нагадаємо, 3-4 вересня в тимчасово окупованому Криму незаконно заримали братів Асана та Азіза Ахтемових, а також члена Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла, який нині знаходиться в каральній психіатрії. Їх звинувачують у нібито організації та здійснення диверсії.
Запрошуємо висловити рішучий та спільний протест проти свавільних затримань, що сьогодні відбуваються на території тимчасово окупованого півострова та активізувати будь-які дії, що направлені на пришвидшення визволення всіх незаконно утримуванних Російською Федерацією кримських політв’язнів.
Організатори заходу:
ДП «Кримський дім»
Меджліс кримськотатарського народу
Місце проведення: м. Київ, Майдан Незалежності
Початок заходу : 30 жовтня (субота) 2021 року о 12:00.

Захист прав постраждалих в ході збройного конфлікту здійснюється УГСПЛ в рамках Програми USAID «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: