Публікація

26-28 лютого відбудеться онлайн-трансляція міжнародної конференції для юристів

28February 2016

26-28 лютого у Вільнюсі відбудеться заключна конференція програми «Міжнародне право для захисту суспільних інтересів». Юристи з 5 країн світу зустрінуться, аби обговорити дотримання прав людини в країнах колишнього СДН.

У перший день конференції учасників вітає Голова Конституційного суду Литви. Потім вони візьмуть участь в навчальному судовому процесі, де продемонструють свої знання в області прав людини і поділяться своїм досвідом з колегами з інших країн. Навчальний судовий процес будуть оцінювати міжнародні експерти.

Другого дня, міжнародні експерти обговорять, як зміцнити роль міжнародних організацій і Мережі будинків прав людини в подальшій професіоналізації діяльності, спрямованої на захист прав людини на міжнародному і національному рівнях. Національні експерти з Азербайджану, Білорусі, Молдови, Росії та України будуть говорити про роль конституційних судів в процесі реалізації і застосування міжнародних стандартів в галузі прав людини в своїх країнах.

Запрошуємо переглянути трансляцію конференції за посиланням.

 

“Міжнародне право для захисту суспільних інтересів” – програма Мережі будинків прав людини, спрямована на підвищення професійних знань і навичок юристів з країн СНД в області прав людини і зміцнення громадянського суспільства в країнах-учасницях. Навчальний план програми успішно пройшов сертифікацію експертами Європейського гуманітарного університету (ЄГУ), і після закінчення програми випускники отримують академічні кредити відповідно до Європейської системи переказу та накопичення кредитів (ECTS). Вони спрямовані на отримання знань, які згодом випускники можуть використовувати в роботі з просування правозахисної діяльності в їхній рідній країні. Програма також сприяє розвитку активної міжнародної мережі юристів-випускників. Програма ILIA спонсорується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегії.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: