Публікація

Звіт із впровадження Політики гендерної рівності та недискримінації УГСПЛ в 2017 році

Починаючи з 2016 року, Українська Гельсінська спілка з прав людини впроваджує організаційну Політики гендерної рівності та недискримінації з метою дотримання принципів гендерного мейнстримінгу1 в організаційній роботі та на робочому місці (працевлаштування, робочі відносини, оплата праці, визначення складу керівних органів тощо), а також при реалізації окремих програм і проектів.

Для цього гендерна екпертка Спілки Тамара Марценюк розробляє щорічний План дій на виконання Політики та здійснює моніторинг його виконання з подальшим звітуванням.

План дій на 2017 рік був спрямований на дотримання гендерної рівності та гендерного балансу, просування гендерно-чутливих практик, недопущення дискримінації за ознаками статі, віку тощо. Отже, протягом року відбулось консультування керівництва УГСПЛ з гендерних аспектів та особливостей їхнього інкорпорування до запровадженихпроектів та поточної діяльності, навчання партнерів Спілки з гендерних питань, проведення інформаційних та просвітницьких кампаній.

Ознайомитись зі звітом можна тут.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: