Публікація

Як звільнити бранців Кремля? У Києві обговорять міжнародний досвід та його користь для України

31 січня, о 13.00, в інформаційному агентстві Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл на тему: «Як звільнити бранців Кремля? Міжнародний досвід та висновки для України».

На заході буде представлено спільну доповідь Медійної ініціативи за права людини та Української Гельсінської спілки з прав людини “В’язні війни. Міжнародна практика щодо звільнення полонених, заручників і політв’язнів: висновки для України”, а також рекомендації, сформульовані за підсумками роботи над документом. До участі у круглому столі запрошені представники державних органів, громадських та міжнародних організацій, родини утримуваних з політичних мотивів осіб, військовополонених та заручників, а також звільнені з полону.

Під час заходу обговорюватимуться інструменти, що були використані в інших збройних конфліктах для звільнення полонених та заручників, а також у випадках інших країн – для звільнення політичних в’язнів, а також перспективи застосування цих інструментів Україною як на рівні держави, так і на рівні громадянського суспільства.

У заході візьме участь Паата Закареішвілі, грузинський громадський та політичний діяч, колишній міністр Грузії з питань реінтеграції, який вже протягом більш ніж 25 років займається гуманітарною діяльністю в рамках збройних конфліктів на Кавказі, зокрема, бере активну участь у процесах зі звільнення полонених і заручників, а також пошуку безвісно зниклих в регіоні Карабахського конфлікту та в Грузії (Південній Осетії та Абхазії).

Учасники:

  • Юлія Каздобіна – радник міністра інформаційної політики України;
  • Паата Закареішвілі – грузинський громадський та політичний діяч, протягом 25 років займається переговорами щодо звільнення полонених і заручників під час конфліктів на Кавказі;
  • Марія Томак – координатор Медійної ініціативи за права людини;
  • Надія Волкова– керівниця програми USAID “Права людини в дії” УГСПЛ
Фото – «Copyright © 2017 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: