Публікація

У Києві відбувся третій очний семінар для адвокатів та суддів з теми «Право на справедливий суд»

20-22 жовтня відбувся третій очний семінар у рамках навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів».

У семінарі взяли участь 25 адвокатів та суддів зі всієї України, що є учасниками навчального курсу, який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.  Ціллю семінару було ознайомитися з практичними аспектами застосування знань, отриманих під час заочного навчання з теми “Право на справедливий суд (стаття 6 ЄКПЛ)”. 

Вручення сертифікатів та брендованих сюрпризів учасникам семінару
Вручення сертифікатів та брендованих сюрпризів учасникам семінару

Під час семінару було розглянуто окремі аспекти права на справедливий суд; прийнятність скарг в Європейському суді з прав людини; докази, здобуті в результаті провокації злочину; дотримання гарантій справедливого судочинства при заочному розгляді кримінальних справ; визначені проблемні моменти, з якими зіштовхуються учасники під час роботи на курсі; закріплено отриманні знання через проведення дискусій і виконання практичних завдань.

Окрема увага була приділена роботі з кейсами, які стосувались зони конфлікту та окупованих територій України. Також було дано зворотній зв’язок від експертів курсу щодо виконання завдань на онлайн-модулі, проведена робота з найбільш поширеними недоліками.

Групове фото учасників семінару 20-22 жовтня
Групове фото учасників семінару 20-22 жовтня

Проведений очний семінар є частиною навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів», що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Загальною метою курсу є сприяння дотриманню та захисту прав і свобод людини в Україні, імплементації міжнародних стандартів прав людини в національну правову систему через посилення професійного потенціалу практикуючих судових юристів.

Цей захід став можливим завдяки проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: