Публікація

У Києві під офіс Мережі ЛЖВ «100% життя» підклали вибухівку

Про це повідомили на сторінці організації у фейсбуку.

Впервые в Украине на предложения усовершенствовать права человека общественная организация получила угрозу, которую…

Gepostet von «100% життя» – Мережа ЛЖВ am Montag, 17. Februar 2020

“Уперше в Україні на пропозиції вдосконалити права людини громадська організація отримала погрозу, яку можна оцінити як терористичну дію. Сьогодні вночі невідомі скоїли спробу підриву офісу найбільшої пацієнтської організації “100% життя” (Мережа ЛЖВ). Також було залишено напис, який, за нашими оцінками, адресовано народному депутатові України, члену нашої організації”, – написали активісти.

За їхніми словами, невідомі залишили записку зі зверненням до членкині організації та нардепки Лади Булах, яка нещодавно внесла до Верховної Ради законопроєкт №2684, що дозволяє дітям від 14 років отримувати доступ до їхньої медичної інформації і, відповідно, лікуватися без батьків. Одразу після публікації тексту документа на нього посипалася критика з боку, зокрема, релігійних та консервативних організацій.

На брифінгу біля офісу “100% життя” депутатка Лада Булах наголосила, що сумнівів у причетності до нападу критиків законопроєкту немає.

“На плакаті величезними буквами було написано: “Дякуємо Ладі за законопроєкт”. Я захищаю пацієнтів будь-якого віку, але в Україні пацієнт – це людина з 18 років. До 18 років людина як суб’єкт. Тебе можуть лікувати, а можуть не полікувати, можуть відмовити навіть у консультації та медичному огляді. Підлітки є моїми партнерами і їхні інтереси я представляю у Верховній Раді”, – заявила вона.

Заява щодо нападу на офіс Мережі

Gepostet von «100% життя» – Мережа ЛЖВ am Montag, 17. Februar 2020

Також Лада Булах додала, що звертатиметься до правоохоронних органів, адже боїться за власну безпеку та безпеку своїх рідних.  

Джерело zmina.info

Українська Гельсінська спілка з прав людини виконує проект «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації  проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Вимагаємо припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів

Представники українського громадянського суспільства констатують небезпечну тенденцію щодо переслідування органами правопорядку антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів...

12 April 2024

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: