Публікація

Тренінг для адвокатів про діяльність у справах «колабораціонізму». Зареєструйтеся до 30 липня!

Відкриваємо реєстрацію на дводенний тренінг «Ефективна діяльність адвоката у справах «колабораціонізму»: цивільний та кримінальний аспекти» від Української Гельсінської спілки з прав людини, який відбудеться 10 та 11 серпня 2023 року у Києві. Цей тренінг вже відбувався навесні та зібрав багато охочих взяти участь. Тож, як і обіцяли, проводимо його вдруге!

Сербіна Анастасія, тренерка

Протягом двох днів адвокати зможуть поглибити свої знання про тактику та стратегію захисту/представництва у справах про колабораціонізм.

Разом із тренеркою – адвокаткою, засновницею Тренінгової групи АС, члену Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Донецької області Анастасією Сербіною учасники:

 1. Сформують чітке розуміння термінів «колабораційна діяльність» та «колаборант»;
 2. Оглянуть цивільний аспект колабораційної діяльності: 
  • для реалізації права на працю; 
  • для реалізації права на спадкування; 
  • для реалізації права захист власності; 
  • для захисту честі / гідності / ділової репутації.
 3. Зрозуміють, що робити, та розроблять вектори і алгоритми можливої діяльності адвоката, який представляє особу, яка вважається колаборантом, та під час супроводу бізнесу при вирішенні долі найманих працівників – колаборантів.
 4. Оглянуть кримінальний аспект колабораційної діяльності: склад злочину, обставини, що виключають кримінально каране діяння.
 5. Підвищать навички здійснення захисту у справах про колабораційну діяльність, формування стратегії та тактики на різних етапах кримінального провадження.

Тренінг відбудеться 10-11 серпня у Києві.  

Формат проведення – очний. Організатори забезпечують проживання з 10 на 11 серпня та харчування. Витрати на проїзд організаторами тренінгу НЕ відшкодовуються. 

ОНОВЛЕНО! Для участі, зареєструйтесь у формі нижче або за посиланням до 30 липня включно. Кількість місць обмежена.  

З додаткових питань звертайтесь до координаторки Ольги Семенюк, електронною поштою [email protected] або телефоном 050-965-31-47. 


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube


Тренінг впроваджуватиметься в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії». 

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: