Публікація

Прес-конференція «Права людини в Україні в умовах збройного конфлікту»

12 грудня, у вівторок, о 12:30 в прес-центрі «Главком» (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція Української Гельсінської спілки з прав людини на тему «Права людини в Україні в умовах збройного конфлікту»

Учасники:

Олександр Павліченко, виконавчий директор УГСПЛ

Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ

Аліна Павлюк, юрист Центру стратегічних справ УГСПЛ

Учасники прес-конференції зроблять огляд основних тенденцій у галузі прав людини в 2017 році, а також загроз та перспектив у наступному році. Зокрема, експерти УГСПЛ сфокусують увагу на стратегічних викликах, пов’язаних зі збройним конфліктом, діяльності Міжнародного кримінального суду щодо розслідування воєнних злочинів та злочинів проти людяності в Україні, ситуації з правами людини в Україні, у тому числі, на окупованому Росією Кримському півострові, а також у непідконтрольних територіях окремих районів Донецької та Луганської областей.

Цей захід здійснюється в рамках проекту Української Гельсінської спілки з прав людини «Права людини в дії», який став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine 

Фото заставки – espreso.tv

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: