Публікація

Прес-брифінг «Облаштування контрольних пунктів з Кримом – чи виконає держава свої зобов’язання?»

15 листопада, о 13:30, в прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Український дім, Україна, 01001, Київ, вул. Хрещатик, 2) правозахисники піднімуть важливе питання – «Облаштування контрольних пунктів з Кримом – чи виконає держава свої зобов’язання?»

Близько 106 млн. грн. на проект облаштування КПВВ «Каланчак» і «Чонгар» Уряд виділив Міністерству інфраструктури на початку липня цього рокуКошти з резервного фонду державного бюджету мали бути використані для будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію Криму та зон сервісного обслуговуванняПерелік витрат, необхідних для облаштування контрольних пунктів Міністерство інфраструктури мало розробити і затвердити у двотижневий строк. З відкритих джерел стало відомо про перенесення терміну облаштування КПВВ з Кримом на 2019 рік, також відомо, що 25 грудня 2018 року у Міністерстві вже звітуватимуть про використані кошти.

Що заважає державі виконати свої зобов’язання? Чому негайне облаштування КПВВ та створення сервісних зон є важливою потребою для громадян, що перетинають адмінкордон з Кримом? Що фактично змінилося за 4 місяці після рішення Уряду, адже облаштування пунктів в’їзду/виїзду одна із основних вимог громадських організацій, які займаються питанням захисту прав жителів тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Спікери брифінгу:

Таміла Ташева, голова правління ГО «КРИМСОС»

Віктор Вуйка, адвокат кримської приймальні УГСПЛ в Херсоні

Олександр Сєдов, аналітик Кримської правозахисної групи

Контакти для ЗМІ: 063 981 67 23 Джеміль

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: