Публікація

Курс для правників «Колабораційна діяльність в Україні: кримінальний та цивільний аспекти»

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс серед суддів, адвокатів, прокурорів, слідчих та науковців на участь  у навчальному курсі «Колабораційна діяльність в Україні: кримінальний та цивільний аспекти». 

У період міжнародного збройного конфлікту особливо актуальним є питання правової оцінки співпраці населення з ворогом. Чим довше триває окупація певних територій, тим більше людей змушені співпрацювати з окупаційною адміністрацією. 

Під час курсу учасники поглиблять свої знання щодо правових аспектів колабораційної діяльності в контексті національних реалій, а також дізнаються про вимоги міжнародного права.  

Програма курсу включає такі теми: 

  1. Стаття 111-1 КК України «Колабораційна діяльність» – детальний розбір. 
  2. Вимоги КПК України: in absentia, запобіжні заходи, угоди. 
  3. Вимоги міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини в контексті колабораційної діяльності.
  4. Цивільний аспект колабораційної діяльності: трудові права, освіта, репарації, спадкування

Тривалість навчання: 2 місяці. 

Формат: онлайн (форум, онлайн зустрічі в Zoom тощо). 

Відібрані учасники будуть зареєстровані на онлайн платформі, де вони отримають доступ до навчальних матеріалів.  

Всі учасники, які успішно завершать  навчання, отримають відповідні сертифікати про його завершення, а також будуть запрошені на заключний очний тренінг.

Кількість місць на курсі обмежена – до 35 учасників. 

Щоб взяти участь в конкурсному відборі, заповність онлайн-заявку або у формі нижче за посиланням.

Кінцевий строк заповнення онлайн-заявки: до 10 березня 2024 року включно!

Про результати відбору буде повідомлено 13 березня 2024 року у повідомленні на пошту. 

Навчальний курс розпочнеться: 15 березня 2024.

Важливо!

Перед початком навчання, оцініть своє навантаження та розраховуйте, що в середньому для навчання необхідно буде приділяти не менше 4-6 годин щотижня. Під час проходження курсу учасники мають ознайомлюватися з запропонованими навчальними матеріалами, брати участь в обговореннях на форумі та у вебінарах, а також виконувати обов’язкові завдання для перевірки.

Ті учасники, які не будуть відвідувати навчальну платформу та/або не будуть виконувати практичні завдання, будуть відраховані з курсу без права відновлення. Відраховані учасники також втрачають право брати участь у будь-яких навчальних заходах (курсах, тренінгах, семінарах), що проводяться Українською Гельсінською спілкою з прав людини надалі.

З усіх додаткових питань просимо звертатися до координатора навчального курсу — Ольга Семенюк, ел. пошта [email protected], тел. +38050-965-31-47

Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube | Viber


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: