Публікація

«Думайдан» пошиє Шатро порозуміння у Чернівцях

1 грудня на з’їзді Асоціації юридичних клінік України у Чернівецькому національному університеті учасники проекту «Думайдан» представлять його попередні результати.

Адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини Олена Сапожнікова, журналіст Центру стратегічних справ УГСПЛ Олег Шинкаренко та майстриня з шитва Центру української культури та мистецтв Людмила Андреєва візьмуть участь у інтерактивній презентації «Толерантність та порозуміння в Україні: Думайдан». Під час неї вони покажуть присутнім Шатро порозуміння, розкажуть історію його створення та запросять всіх бажаючих доєднатися і також пришити до нього декілька клаптиків.

Літератори шиють Шатро порозуміння в Києві

Шатро символізує багатонаціональний склад України, де всі народи живуть мирно та дружно. Якщо ж і трапляються тимчасові непорозуміння, то ми маємо спільно знайти шляхи для їхнього подолання. Немає поганих націй чи поганих людей: є погані вчинки через непорозуміння та слабку поінформованість та забобони. До пошиття Шатра долучилося вже понад сотню людей різних національностей з різних куточків України. Його шили діти, громадські активісти та літератори.

Презентація проекту відбудеться 1 грудня о 17:30 у блакитній залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2).

Організатори проекту «Думайдан-2017: гуртуймося біля Шатра порозуміння»: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес Ромен України», Міжнародний фонд «Відродження», МБФ Ромський жіночий фонд «Чіріклі», ГО Платформа для змін «Ре:Дизайн», Конгрес національних громад України, Асамблея національностей України, Рада національних спільнот України, Громадська організація «Центр Права», Міжнародна громадська організація «Інтернаціональний Союз». Проект реалізується за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Центру Української Культури та Мистецтв, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Контактна особа: Олена Сапожнікова

(тел.: 063 95 66 022, 099 309 07 39, email: olena.sapozhnikova@helsinki.org.ua)

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: