Публікація

Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з приводу відсутності реакції Міністра внутрішніх справ на критику Президента

 Міністру внутрішніх справ А.В.Могильову

 Копія: Президенту України В.Ф.Януковичу

 Копія: Прем’єр-міністру України М.Я.Азарову

 Копія: Віце-прем’єр-міністру України В.Л.Сивковичу

 

Відкрите звернення

29 березня на сайті Президента України було вміщено повідомлення Прес-служби[1] про його зустріч з Міністром внутрішніх справ, під час якої Президент назвав «непродуманим» рішення стосовно скорочення тієї частини апарату МВС, яка займається правами людини. Президент підкреслив, що треба розширювати заходи із захисту прав людини, а не навпаки.

Минула друга доба, але, як не дивно, не має жодної інформації про реакцію Міністра внутрішніх справ на критику Президента.

Наказ про звільнення 26 регіональних представників Департаменту моніторингу прав людини в діяльності ОВС, про який, вочевидь, і говорив Президент, не скасований. Це видно з того, що у регіональних представників продовжують забирати оргтехніку, службові автомашини, виганяти з кабінетів, де вони працювали, стверджуючи, що вони звільнені, хоча з наказом про звільнення жоден з них не ознайомлений. Фактично звільнення відбувається з порушенням законодавства.

Ми стурбовані наполегливістю Міністра внутрішніх справ щодо згортання програм із забезпечення прав людини в міністерстві, навіть попри чітку оцінку з боку Президента таких дій.

Ми закликаємо Міністра внутрішніх справ терміново скасувати наказ про скорочення Департаменту і забезпечити людям нормальні умови праці.

 

Аркадій Бущенко, Голова правління УГСПЛ

 

Володимир Яворський, виконавчий директор УГСПЛ


[1] http://www.president.gov.ua/news/16811.html

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: