Публікація

Українська Гельсінська спілка з прав людини висловлює солідарність щодо неприпустимості переслідування директора Інституту масової інформації в соціальних мережах

19 вересня 2018 року представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір на своїй сторінці у Twitter закликав припинити онлайн-залякування та погрози стосовно директора Інституту масової інформації Оксани Романюк. Співробітник міжнародної організації також зауважив, що очікує від влади розслідування та вжиття усіх необхідних заходів для забезпечення її безпеки”.

Українська Гельсінська спілка з прав людини висловлює солідарність безпосередньо Оксані РОманюк та поділяє позицію представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлема Дезіра щодо неприпустимості переслідування директора Інституту масової інформації в соціальних мережах, і закликає органи правопорядку вжити заходи щодо захисту Оксани Романюк та інших представників медійної сфери у подібних ситуаціях, а також щодо мінімізації випадків залякування та погроз стосовно них.

Причиною переслідувань Оксани Романюк стало те, що 11 вересня 2018 року у пості на своїй сторінці в соціальній мережі директор Інституту масової інформації звернула увагу на помилку у виступі російського координатора т.зв. «Міжнародної групи інформації про злочини проти особистості» Максима Вілкова, який переплутав прізвища блогера Анатолія Шарія та журналіста Павла Шеремета. Після цього на адресу Оксани Романюк у соціальній мережі стали надходити повідомлення з погрозами.

Олександр Павліченко, директор Української Гельсінкської спілки з прав людини

фото Детектор Медіа

Підписати заяву

Прізвище та ім’я

E-mail

Назва організації

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: