Публікація

Правозахисники звернулися до кримських школярів: “Часи Мордору обов’язково скінчаться” (укр. та рос. мовами)

Дорогие крымские школьники и студенты! Дорогие крымские учителя!

Крымские общественные организации поздравляют вас с праздником  Первое сентября!

Первое сентября – это дорога в будущее. Дорога, которая не всегда бывает гладкой, не бывает без преград. Так случилось, что нас с вами сегодня разделили блокпосты и «границы»,  но тем ценнее наше стремление к единству. Нельзя отчаиваться, нельзя терять веру.

Времена «Мордора»  обязательно закончатся, и мы снова поднимем украинский флаг на школьных линейках. Мы снова вместе исполним Гимн своей страны. Мы понимаем, как вам трудно, сохраняя в сердце верность Отчизне, продолжать обучение на оккупированной  территории. Но, помните, украинские государственные институты и общественные организации делают все, чтобы предоставить вам возможность обучаться дистанционно, оставаться в  украинском образовательном поле, сдать внешнее независимое оценивание в удобной для вас форме, поступить или перевестись в украинские высшие учебные заведения. Государство Украина с вами и гарантирует каждому из вас право на образование.

Уверяем Вас, что вся страна поддерживает Вас, вся страна готова прийти на помощь в любую минуту, потому что мы искренне верим в магическую силу крымского девиза «Процветание в единстве»!

Вместе с Вами мы будем двигаться к высоким мировым стандартам образования.

Вы остаетесь Свободными гражданами Свободной страны.

ЦГП «Альменда»

«Крымский центр делового и культурного сотрудничества «Украинский Дом»

Украинский Хельсинский союз по правам человека

 

 

Дорогі кримські школярі та студенти! Дорогі кримські вчителі!

Кримські та українські громадські організації вітають вас із святом Першого вересня!

Перше вересня – це дорога в майбутнє. Дорога, яка не завжди буває гладкою та без перешкод. Так сталося, що нас з вами сьогодні розділили блокпости і «кордони», але тим цінніше наше прагнення до єдності. Не можна впадати у відчай, не можна втрачати віру.

Часи «Мордору» обов’язково скінчяться, і ми знову піднімемо український прапор на шкільних лінійках. Ми знову разом виконаємо Гімн своєї країни. Ми розуміємо, як вам важко, зберігаючи в серці вірність Вітчизні, продовжувати навчання на окупованій території. Але, пам’ятайте, українські державні інститути та громадські організації роблять все, щоб надати вам можливість навчатися дистанційно, залишатися в українському освітньому просторі, здати зовнішнє незалежне оцінювання у зручній для вас формі, вступити або перевестися в українські вищі навчальні заклади. Держава Україна з вами і гарантує кожному з вас право на освіту.

Запевняємо Вас, що вся країна підтримує Вас, вся країна готова прийти на допомогу в будь-яку хвилину, тому що ми щиро віримо в магічну силу кримського девізу «Процвітання в єдності»!

Разом з Вами ми будемо рухатися до високих світових стандартів освіти.

Ви залишаєтеся Вільними громадянами Вільної країни!

 

ЦГП « Альменда»

«Кримський центр ділового та культурного співробітництва« Український Дім »

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: