Публікація

Андрій Місяць

місяць

З жовтня 1994 року по липень 1998 року працював на посаді судового виконавця Хмельницького районного суду.

З липня 1998 року по листопад 2002 року перебував на посаді провідного спеціаліста Хмельницького обласного управління юстиції.

З листопада 2002 року по червень 2006 року обіймав посаду начальника юридичного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Логос Плюс».

З березня 2003 року – адвокат.

З січня 2008 року – керівник Центру надання правової інформації та правових консультацій, який надає безоплатну правову допомогу малозабезпеченим громадянам.

У вересні 2010 року Місяць А. П. став ініціатором заснування Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» та був обраний головою даної громадської організації.

Головною метою діяльності Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» є надання безоплатної правової допомоги вразливим верствам населення, зокрема пенсіонерам, особам з інвалідністю, ветеранам, сільським мешканцям з віддалених районів, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, малозабезпеченим, внутрішнім переселенцям та учасникам АТО.

Одночасно громадську діяльність Місяць А. П. поєднує з науково-педагогічною роботою. В даний час працює на посаді доцента Хмельницького національного університету.

В жовтні 2014 року Місяць А. П. захистив дисертацію на тему «Відчуження майна особою, якій воно не належить на праві власності» і рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 22 грудня 2014 Місяцю А. П. присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальність «цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право».

Свій практичний досвід та наукові знання Андрій Місяць втілює в роботі різних наукових та громадських інституцій. Так, в даний час він є заступником голови Громадської ради при УМВС України у Хмельницькій області, сертифікованим експертом Національної асоціації адвокатів України. Також, Місяць обирався головою постійної комісії з питань правової політики, взаємодії з судовими та правоохоронними органами Громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: