Народний депутат України Геннадій Москаль

21.11.2008
Дата подачі заявки: 19.11.2008

Особа, що подає заявку:
Прізвище: Яворський
Ім’я: Володимир
По-батькові: Михайлович

Особа, котру номінують на отримання антипремії:
Повна назва органу влади, юридичної особи чи їхньої посадової особи:

Геннадій Москаль, народний депутат України

У котрій з номінацій подається заявка:
за найнебезпечнішу законодавчу ініціативу в галузі прав людини;
за заклики до порушення прав біженців і шукачів притулку, розпалювання ворожнечі (мова ворожнечі)

Дії чи бездіяльність особи, щодо якої подається заявка:
Небезпечні законодавчі ініціативи:
1) Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо запобігання діяльності релігійних культів деструктивного типу та тоталітарних сект) № 2419 від 21.04.2008
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=32379 
Істотно обмежує свободу совісті та релігії.
2) Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України (щодо захисту суспільної моралі) № 1340 від 15.05.2008
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=31311  (істотно обмежує свободу вираження поглядів)
3) Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо запобігання протиправному користуванню кінцевим обладнанням телекомунікацій) № 2268 від 25.06.2008
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=32100 
Встановлює можливість постійного стеження правоохоронних органів за особою через контроль мобільного телефону. Судовий контроль за такою діяльністю відсутній.

Заклики до порушення прав біженців, шукачів притулку та іноземців, розпалювання ворожнечі

1) Г. Москаль: «Педофіли, збоченці і маніяки масово їдуть до України»
http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/3260/news/1205409926.html 
http://ua-reporter.com/novosti/26432/ 

„Ви подивитеся, як справа обертається: сьогодні всі педофіли, збоченці, різного роду маніяки, які раніше намагалися знайти собі притулок на Філіппінах, в інших азіатських державах, їдуть сотнями і тисячами до України. Це – справжня трагедія для нашого суспільства. Ніде більше в світі ви не знайдете такої кількості безгоспних дітей, як у нас. Прогуляйтеся Києвом, за годину ви нарахуєте тисячі таких дітей. Наша країна перетворюється на публічний дім. У нас буйним цвітом квітне секс-індустрія. І, що характерно, секс-індустрія не для нормальних людей, а саме для всякого роду збоченців, які з усього світу злітаються сюди, немов мухи на мед.
А хвороби, які вони сюди завозять? Україна досі не перемогла туберкульоз та інші не менш небезпечні захворювання. А які хвороби «транспортують» на нашу землю вихідці з країн Африки, Азії і Латинської Америки? У Закарпатті наші співвітчизники «підхопили» черевний тиф, чуму, інші недуги. Про ці хвороби ми вже давно забули. Звідки вони взялися в українських сім'ях? Відповідь лежить на поверхні.
Україна – на першому місці в Європі з нелегальної міграції, займає лідируючі позиції з розповсюдження СНІДу і з дитячої порнографії. І на першому місці з наркотизації населення. Якщо якихось п'ять років тому наркомани-початківці не знали, що таке героїн, кокаїн, екстезі, амфітаміни, то зараз ці наркотики міцно прописалися у середовищі наркозалежних громадян. А ще зовсім недавно наркомани на всі 100 % «сиділи» на вітчизняному маку і коноплях. Зараз це наркотичне зілля займає лише 40 % у «меню» українських наркоманів. Звідки до нас надходять синтетичні наркотики? Їх сюди завозять нігерійські постачальники, нелегальні мігранти із С’єрра-Леоне та інших країн. Вітчизняні корупціонери в погонах замість того, щоб боротися із цим злом, фактично покривають іноземних наркокур'єрів. Наркотрафік у нашій Вітчизні процвітає. І це факт!”
Відповідь на цю статтю: Отлавливают не людей, а бешеных собак, Галя Койнаш
http://www.khpg.org/index.php?id=1206311817 
1) Міжнародна Амністія в Україні занепокоєна висловами керівників
http://maidanua.org/static/news/2007/1206699495.html 
„14 березня на сайті “Народної Самооборони” народний депутат Верховної Ради України Геннадій Москаль звинуватив правозахисні організації, у тому числі Міжнародну Амністію у тому, що вони “роблять піар на іноземцях, в тому числі на нелегальних мігрантах, які незаконно проникають на територію України. Я вважаю, що правозахисні організації мають сьогодні перейматися іншими питаннями, зокрема, питанням подорожчання комунальних послуг, росту цін на продукти харчування, розмірами малих пенсій тощо. У той же час, щоб показати свою значимість, вони знаходять різні надумані причини, зокрема для компрометації МВС України. Серед таких можна назвати заяву голови Міжнародної правозахисної організації Amnesty International в Україні Наталії Дульнєвої про те, що Президент Віктор Ющенко не надав гарантій неповернення 11 жителів Шрі-Ланки в країну їхнього походження, незважаючи на те, що такі зобов'язання покладені на Україну міжнародним правом. Також організація стурбована тим, що цим особам (шріланкійцям) відмовили в доступі до справедливих і ефективних процедур одержання притулку в Україні.”

Далі Народний депутат України, член депутатської групи «Народна самооборона», перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль заявив про те, що шукачі притулку із Шрі Ланка, які були примусово вислані працівниками МВС до країни походження всупереч міжнародним зобов'язанням України, є нелегалами, їхні заяви про притулок — вигадками, а “дії МВС є законними, витримані всі міжнародні норми щодо процедури їхнього затримання, утримання, забезпечення прав, у тому числі й право звертатися до суду, до міграційної служби тощо”.

1) Генадій Москаль: «Сьогодні міграцією в Україні не керує ніхто»
http://www.proua.com/analitic/2008/09/04/085444.html 
http://www.podii.com.ua/politics/2008/09/04/085444.html 
„От правозахисники захищали цих, із Шрі-Ланки. Як ніби-то у нас тут в Україні права українців не порушуються. Рік шлялися по Україні. Через рік їх піймали, уже в вантажівці впакованій їхали в бік переходу. Вони всі згадали, що вони прихильники Таміл-Іламу. Вибачте, а рік вони про це комусь заявляли? Хто це може в Україні перевірити?
У нас єдині можуть бути біженці: з Придністров’я. Молдова – безпечна для проживання, решта – члени Євросоюзу. Білорусія… Ну, можливо, там переслідують. Так вони є всі тут. А ми сьогодні всім «лімоновцям» даємо статус біженця. Коли «лимонівці» зривали наші стяги в Севастополі, кричали «Крым – русский», ми їх судили, депортували. Тепер у них, бачте, помінявся політичний вектор. Ми не повинні дивитись за політикою. Ми повинні дивитися : ця людина відповідає закону і Женевській конвенції? Так?-Так . Ні? – Дорогий мій, усі свої проблеми іди вирішуй зі своїм урядом..
Ми повинні відсікти цих аферистів Як в законі написано: людина перетинаючи кордон України, має заявити прямо на кордоні, що я приїхав в Україну для того, щоб отримати статус біженця. У державну прикордонну службу чи міністерству внутрішніх справ, чи міграційній службі: будь-кому. Навіть в ближню сільраду прийти і заявити. Усі заявляють про статус біженців тільки тоді, коли їх ловлять.”


Перед подачею заявки я ознайомився з Регламентом Антипремії та погоджуюсь із його положеннями.Анонімні заявки не приймаються. Заявки, що містять не правдиву інформацію або інформацію, котру не можливо перевірити, відхиляються Оргкомітетом.


Просимо надсилати цю заявку на адресу УГСПЛ: 04071, м. Київ, вул. Олегівська 36, офіс 309 або на електронну адресу contact#helsinki.org.ua.

коментарі


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

C